Zgłoś ofertę

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Biuro Nieruchomości 4 Kąty Aleksandra Moroz w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez  Biuro Nieruchomości 4 Kąty Aleksandra Moroz

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Biuro Nieruchomości 4 Kąty Aleksandra Moroz informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty handlowej przez  Biuro Nieruchomości 4 Kąty Aleksandra Moroz

Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest Biuro Nieruchomości 4 Kąty Aleksandra Morozul. Głęboka 25/107, 43-400 Cieszyn,, tel. 537444225 e-mail biuro@4katycieszyn.pl

Zebrane dane będą przechowywane do momentu trwania współpracy lub do odwołania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom, nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Podanie danych osobowych w formularzu jest dobrowolne, konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości podjęcia wpółpracy.